Stomatolog Gdynia  >  Usługi  >  Stomatologia estetyczna
 
Kliknij w wybrane zdjęcie, aby zobaczyć powiększenie

 

Baza wiedzy

2014-07-01
2014-06-09

 Sprawdź, jak dbać o higienę jamy ustnej. Masz wadę zgryzu? Zadzwoń - Dentysta Gdynia 58 713 66 20 .

2014-06-02

Dentysta radzi. Porady dla osób, które myślą poważnie o aparacie ortodontycznym. 

 

Stomatologia estetyczna

Zadbane i zdrowe zęby świadczą o tym, że dana osoba dba o swój wygląd i uważana jest powszechnie za bardziej atrakcyjną. Piękny i zdrowy uśmiech podnosi naszą samoocenę i poprawia nasze samopoczucie. Dbanie o zęby to inwestycja na całe życie, która zawsze się zwraca.

Licówki porcelanowe

Nierówne, przebarwione i uszkodzone zęby potrzebują optymalnego rozwiązania, jakim są licówki porcelanowe. Umożliwiają one modelowanie kształtu zęba i usunięcie przebarwień. Cienkie płatki wykonane z wytrzymałej ceramiki szklanej stosuje się do korekty na zębach przednich. Takie rozwiązanie to gwarancja trwałości i zachowania kształtu oraz barwy szkliwa przez wiele lat. Licówki to jedna z najmniej inwazyjnych metod, ze względu na niewielką ingerencję w strukturę zęba, pozwalająca na odmłodzenie uzębienia. Podczas dwóch – trzech spotkań przeprowadza się symulację z wizualizacją licówek w ustach Pacjenta i pokrywa zęby indywidualnie przygotowanymi licówkami.

Korony porcelanowe

Nie zawsze istnieje możliwość zastosowania licówek porcelanowych, wówczas najlepszym rozwiązaniem może być zaproponowanie koron porcelanowych. Te najczęściej stosowane w protetyce rozwiązania pomagają w odbudowie utraconych tkanek zęba, zapewniając przy tym funkcję i estetykę. Najnowsze technologie oraz mistrzostwo techników dentystycznych gwarantują nam oczekiwany przez nas efekt.

Inlays, Onlays

Inlay i Onlay to wkłady porcelanowe, które stanowią samodzielne uzupełnienie zastępujące tradycyjne „plomby”. Wykonywane na indywidualne zamówienie pacjenta gwarantują wierne odtworzenie koloru oraz kształtu zęba.
 

 

 

 

 

Warto przeczytać