Kliknij w wybrane zdjęcie, aby zobaczyć powiększenie

 

Baza wiedzy

2014-07-01
2014-06-09

 Sprawdź, jak dbać o higienę jamy ustnej. Masz wadę zgryzu? Zadzwoń - Dentysta Gdynia 58 713 66 20 .

2014-06-02

Dentysta radzi. Porady dla osób, które myślą poważnie o aparacie ortodontycznym. 

 

Beyond. Wybielanie zębów Gdynia

 

Piękny uśmiech to marzenie każdego z nas. Poprawia nasze samopoczucie, dodaje pewności siebie i jest naszym niepodważalnym atutem. Idealny uśmiech gwarantują nam zdrowe i białe zęby. Dzięki nowoczesnym technologiom oraz bezpiecznym i skutecznym metodom wybielania jesteśmy w stanie zapewnić taki uśmiech naszym pacjentom.

System BEYOND dostępny w Naszej Klinice!

System wybielania gabinetowego BEYOND jest naukowo zaawansowaną, opatentowaną metodą wybielania zębów. Jest ona bezpieczna, skuteczna i bardzo szybka. W ciągu około 1,5 godziny Twoje zęby staną się jaśniejsze i bielsze. System wybielający w gabinecie BEYOND jest idealny dla każdego, kto oczekuje natychmiastowego efektu.

Przygotowania się do BEYOND’owania

Zabieg wybielania metodą BEYOND jest bardzo prosty. Krótkie przygotowanie osłania usta oraz dziąsła w taki sposób, aby odsłonięte pozostawały jedynie zęby. Następnie nakłada się żel BEYOND, który w połączeniu ze specjalnym światłem łagodnie przenika do zębów, rozkłada plamy i różnorodne przebarwienia. Po zabiegu, odpowiednia pielęgnacja gwarantuje piękny biały uśmiech przez wiele lat.

Przerwa na lunch? Zajrzyj do nas i wróć z olśniewająco białym uśmiechem. Przekonaj się sam, jakie to proste!

wybielanie


Klinika Dental Art Gdynia
Wybielanie zębów Gdynia
Telefon: +58 713 66 20
Adres ul. Wielkokacka 2 (Witawa)
Godziny otwarcia: 9:00-20:00 (poniedziałek-czwartek)

                             9:00-15:00 piątek

_____
Wybielanie zębów. Cennik dostępny jest w naszym gabinecie stomatologicznym. Rejestracja telefoniczna. Różne są metody wybielania zębów. Od domowych sposobów po wybielanie laserowe. Metoda Beyond jest jedną z najskuteczniejszych i jest chętnie stosowana przez gwiazdy sceny i telewizji. Artystów, polityków, dziennikarzy. Efekt: białe zęby, piękny uśmiech w każdej sytuacji. Przed kamerą, przed obiektywem, przed widownią, przed kontrahentami itd. Klinika stomatologiczna Dental Art w Gdyni to dobra oferta również dla osób wypoczywających nad morzem. Ulica Wielkokacka na Witominie jest bardzo dobrze skomunikowana z obwodnicą Trójmiasta.

 

 

Warto przeczytać