Stomatolog Gdynia  >  Baza wiedzy  >  Hollywood Smile - Sposób na Białe Zęby
 
2012-01-20

Hollywood Smile - Sposób na Białe Zęby

Nowoczesne  metody  tj. profesjonalne  wybielanie, leczenie  ortodontyczne aparatami stałymi, zakładanie licówek i koron porcelanowych dostępne  w naszej  Klinice sprawiają , że osiągnięcie uśmiechu godnego hollywoodzkiej gwiazdy jest łatwe i możliwe dla każdego. Wyśmienity efekt to  tylko kwestia czasu. 

Pierwszym krokiem pozbycia się efektu  żółtych lub szarych  zębów jest zabieg profesjonalnego  wybielania zębów. Zawsze poprzedzony on jest  kwalifikacją  do wybranego typu zabiegu  i profesjonalnym oczyszczaniem zębów  z osadu i kamienia nazębnego. Lekarze z naszej Kliniki indywidualnie dostosowują  metodę  do potrzeb  każdego Pacjenta. Klinika  Dental  Art  oferuje  tylko  bezpieczne i efektywne metody wybielania.
 
Śnieżnobiałe  zęby  cieszą  najbardziej wtedy , kiedy są prosto ustawione. Od kiedy w naszej Klinice oferujemy  nowoczesne leczenie ortodontyczne aparatami stałymi  to zęby stłoczone, krzywo ustawione  czy ze szparą to dla nas żaden problem. Dla współczesnej ortodoncji  wiek nie jest dzisiaj problemem.
 
 
 Uśmiech Pacjenta przed rekonstrukcją licówkami porcelanowymi.
 
 
Serdecznie zapraszamy na konsultacje ortodontyczną do naszej Kliniki ,a śnieżnobiały uśmiech to tylko kwestia czasu. Aby zapewnić pełen komfort Pacjentowi  pełną diagnostykę( RTG panoramiczny, RTG cefalometryczny,  modele orientacyjne i dokumentację fotograficzną wykonujemy na miejscu.
 
Kiedy leczenie ortodontyczne ma być niewidoczne, mamy do zaoferowania  nowoczesny system zdejmowanych, przezroczystych  nakładek Clear Aligner.  System ten  jest dedykowany głównie dla dorosłych pacjentów dla których „niewidoczne leczenie”  to priorytet. Metoda leczenia jest  uwarunkowana  stanem wyjściowym.
 
 
zęby po wybielaniu
zęby po wybielaniu
Uśmiech Pacjenta po rekonstrukcji licówkami porcelanowymi.
 
 
 
 Uśmiech Pacjenta po rekonstrukcji licówkami porcelanowymi.
 
Zdarza  się, że  prawidłowo ustawione zęby nie spełniają  naszych wyobrażeń o uśmiechu, który chcielibyśmy posiadać. Można to osiągnąć szybką i bezpieczną metodą jaką są licówki porcelanowe. Metoda ta pozwala  skutecznie poprawić kształt i kolor zębów. Stosując  tą technikę zmieniamy wygląd zębów i  na stałe rozjaśniamy zęby .Efekt ten osiąga się naklejając cienkie  płatki porcelany na zęby i to zaledwie w ciągu dwóch wizyt. Dzięki wykonaniu symulacji przed przygotowaniem licówek ,pacjent widzi i ma wpływ na to jak będzie wyglądał jego uśmiech.
 
Licówki ceramiczne to  idealna metoda na szybki efekt Hollywood Smile. Współczesna stomatologia  estetyczna  daje ogromne możliwości. Wymaga to często przejścia przez kilka etapów leczenia ,ale efekt końcowy jest  zawsze oszałamiający. Pacjenci cieszą się wtedy  naturalnym i śnieżnobiałym  uśmiechem.
 
  • Licówki Gdynia - tel. 58 713 66 20.

 

 

 

Inne artykuły